I. Informacje ogólne

§ 1

Sklep internetowy OmegaSport.com.pl, dostępny pod adresem www.OmegaSport.com.pl

Siedziba firmy OmegaSport znajduje się pod adresem: 58-260 Bielawa, ul. Słoneczna 11/17

Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 882-191-33-03.

§ 2

OmegaSport.com.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie RP w zakresie sprzedaży odzieży sportowej, sprzętu sportowego, wszelkiego rodzaju trofeów. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

§ 3

Wszystkie produkty oferowane w OmegaSport.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

§ 4

Ceny towarów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

II. Składanie zamówienia

§ 1

Zamówienia można składać na 3 sposoby:

Poprzez formularz zamówieniowy dostępny na stronie internetowej www.OmegaSport.com.pl (24h na dobę, 7 dni w tygodniu)

Za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres info@omegasport.com.pl (24h na dobę, 7 dni w tygodniu)

Telefonicznie pod numerem +48 693 384 466 (w dni powszednie w godz. od 8:00 do 18:00)

§ 2

Zamawiający zobowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail, pod którymi możliwe będzie potwierdzenie zamówienia oraz kontakt. Brak tych danych spowoduje nie przyjęcie zamówienia do realizacji.

§ 3

Po złożeniu przez Użytkownika zamówienia w OmegaSport.com.pl, otrzyma on odpowiedź (mailem lub telefonicznie) potwierdzającą przyjęte zamówienie i jednocześnie zostanie poproszony o potwierdzenie złożonego zamówienia. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia ze strony OmegaSport.com.pl oznacza, iż zamówienie to mogło nie zostać przyjęte do realizacji.

§ 4 Minimalny kwota zamówienia to 250 zł (netto) - Zamówienie za niższą kwotę realizowane po wcześniejszym kontakcie z administratorem sklepu pod numerem     693 -384- 466

III. Sposoby płatności i wysyłka towaru.

§ 1

Płatności za towar zamówiony w OmegaSport.com.pl można dokonywać:

Przelewem na numer konta MBANK: 74 1140 2004 0000 3202 7651 1983

Płatnościami internetowymi Przelewy24.pl, zintegrowanymi z systemem sklepu.

§ 2

W przypadku wyboru formy płatności przelewem zamówiony towar zostanie wysłany do Klienta niezwłocznie z chwilą wpływu środków należnych (w tym kosztów przesyłki) na podany wyżej numer konta. Zamówione towary są dostarczane na adres do wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT zgodnie z przepisami prawa.

§ 3

OmegaSport.com.pl nie ponosi odpowiedzialności finansowej za niedostarczenie przesyłki z powodu błędnie podanego adresu. Wówczas, kupujący zobowiązany jest do ponownego uiszczenia opłaty za przesyłkę. W przeciwnym wypadku, umowę uważa się za nieważną, a środki pieniężne, pomniejszone o koszty wysyłki podlegają zwrotowi.

§ 4

Klient ma możliwość w obecności spedytora (dostarczyciela), sprawdzić zawartość paczki pod kątem uszkodzeń w trakcie transportu. Jeżeli kupujący stwierdzi takie uszkodzenie, należy w obecności spedytora sporządzić protokół reklamacyjny niezbędny do uznania reklamacji.

§ 5

Przy jednorazowych zakupach, których wartość przekracza 1800,- PLN brutto koszty dostawy zamówionych towarów i/lub usług pokrywane są przez OmegaSport.com.pl

§ 6

Zamówiony towar wysyłany jest w ciągu 2-16 dni po udokumentowanym wpływie należnych środków. Zamówienia docierają do adresata w ciągu 2-31 dni, za pośrednictwem firm kurierskich. OmegaSport.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia ze strony firm kurierskich.

IV. Reklamacje

§ 1

Wszystkie towary zakupione w OmegaSport.com.pl objęte są gwarancją producenta na zasadach ogólnych takich jak w tradycyjnych sklepach. W przypadku wystąpienia wady, która nie powstała w wyniku niewłaściwego użytkowania lub nie jest uszkodzeniem mechanicznym, należy złożyć reklamację.

§ 2

Reklamowany towar należy przysłać na własny koszt na adres sklepu (ul.Słoneczna 11/17, 58-260 Bielawa) dołączając kopię dowodu zakupu wraz z dokładnym opisem usterki. Towar ten zostanie przekazany do działu reklamacji celem rozpatrzenia (maksymalnie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki).

§ 3

Produkty spersonalizowane (realizowane na specjalne zamówienie), na których został wykonany nadruk nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

§ 4

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji klient otrzyma towar pozbawiony wad lub w przypadku braku asortymentu otrzyma zwrot wpłaconej należności. Zwrotów należności dokonujemy przelewem na wskazane przez klienta konto.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanymi z regulaminem oraz zasadami funkcjonowania naszego sklepu prosimy o kontakt: +48 693384466 lub info@OmegaSport.com.pl

§ 5

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22 z 2000 r., poz. 271, z późn. zm.) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

§ 6

W przypadku zamawiania nadruków, reklamacji podlega tylko towar, który jest niezgodny z zamówieniem Klienta (np. nadrukowane zostały inne numery). W przypadku stosowania techniki sublimacji, odwzorowanie kolorów z zamówienia Klienta na materiale może odbiegać od oryginału, co nie jest podstawą do reklamacji/zwrotu towaru.

§ 6

Towary domawiane w późniejszym terminie mogą zawierać drobne różnice w stosunku do pierwszego zamówienia.

Życzymy udanych zakupów!